... ...
Email
Titulka

Dôležité informácie

POMOC
FARMÁROM

Publikované STK Šaľa, Okt 20st, 2020
Skončila Vám platnosť tzv. C-značky alebo ste po novom nútený zaobstarať si tzv. Farmársku značku (F-značku)? Sme tu pre Vás s našou novou službou, ktorá žne farmársky úspech.
viac informácií external link

Pripomenutie termínu kontroly / BEZPLATNE

Publikované TK Šaľa, Marec 26ut, 2013
v dennodennom zhone sa ľahko môže stať, že zabudnete na koniec platnosti technickej/emisnej kontroly. Aby ste sa o tomto termíne nedozvedeli až z úst príslušníka policajného zboru, či obvodného úradu pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, dovoľujeme si Vám ponúknuť...
viac informácií external link

Objednávanie na TK v presnú hodinu

Publikované TK Šaľa, Február 17st, 2010
Naša TK ponúka svojim klientom možnosť dohodnúť si presný termín, kedy môže pristaviť vozidlo na technickú kontrolu, emisnú kontrolu, alebo kontrolu originality. Za účelom minimalizácie čakacích dôb sme zaviedli službu, kedy sa klient môže objednať na kontrolu svojho vozidla na presnú hodinu.
viac informácií external link objednávka external link

Autorizovaný BOSCH CAR servis

Publikované TK Šaľa, Január 05ut, 2010
Súčasťou areálu je aj autorizovaný BOSCH CAR servis, v ktorom Vám ponúka svoje profesionálne služby odborný a skúsený personál. Servis ponúka všetko, čo automobil potrebuje podľa údajov výrobcu vozidla. Na Vašom vozidle vykonáme len tie práce, ktoré sú nevyhnutne nutné a z Vašej strany požadované. V prípade potreby dlhšej opravy má zákazník možnosť zapožičania náhradného vozidla, prípadne mu poskytneme odvoz na miesto určenia v rámci mesta Šale (viď Poskytnutie náhradného vozidla).
viac informácií external link

email

home